Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-10-06 10:51:26

greszczynski

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 11
Punktów :   

Witam.

Witam wszystkich rodziców uczniów klasy 1B z SP51.

W celu zapewnienia nam lepszego kontaktu i ułatwienia przekazywania informacji związanych z życiem klasy, a jednocześnie umożliwienia wymiany naszych uwag i doświadczeń związanych z edukacją naszych dzieci zapraszam do korzystania z forum dyskusyjnego, które mam nadzieję, będzie spełniać rolę przydatnego narzędzia komunikacyjnego.

Na początek założyłem dwie kategorie:
Informacje - w której mam nadzieję będą zamieszczane aktualne ogłoszenia związane z wydarzeniami w klasie i szkole
O wszystkim - gdzie będziemy mieli możliwość pisania zgodnie z nazwą kategorii - o wszystkim

Jeżeli ktoś ma pomysł na kolejną kategorię to proszę o informację, utworzę ją.

Aby korzystać z możliwości forum, proszę o zarejestrowanie się. Bez rejestracji nie można się zalogować, a to ogranicza możliwość korzystania z forum tylko do czytania (status: Gość). Jeżeli w czasie rejestracji będą jakieś problemy to proszę o kontakt, wiem z doświadczenia, ze niestety takie problemy się zdarzają.

Pozdrawiam
Grzegorz Reszczyński
e-mail: greszczynski@gmail.com
tel. 504 140 783

Offline

 

#2 2008-10-07 08:23:15

agataran

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Witam.

Dzień dobry

Bardzo fajny pomysł,sama ciągle mam dylemat czy o wszytskim wiem,czy czegoś nie zapomniałam,nie pominęłam,do tego masę pytań pojawiających się na bieżąco..poza tym,rozmowa na forum będzie świetnym pretekstem żeby się lepiej poznać, żebyśmy się mogli wspólnie zorganizować.
pozdrawiam i witam wszystkich

Offline

 

#3 2008-10-08 08:47:58

zuzannaw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam.

Witam!
Cieszę się, że to forum powstało. Mam nadzieję, że dzięki temu łatwiej będzie nam przekazywać sobie różne informacje dotyczące spraw szkolnych naszych dzieci

Offline

 

#4 2008-10-08 09:44:59

greszczynski

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Witam.

Witam.

Jak na razie zanteresowanie jest mniejsze niż na to liczyłem, ale z drugiej strony to dopiero trzeci dzień od kiedy forum zostało utworzone i przesłana o tym informacja. Jednak mam nadzieję, że w najbliższym czasie przyłączy się do nas więcej rodziców.

Pozdrawiam
Grzegorz

Offline

 

#5 2008-10-23 20:26:41

MagdalenaZ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam.

Witam.
Cieszę się, że powstało forum odnośnie spraw dotyczących naszych dzieci i spraw związanych z naszą klasą jak i szkołą. Może powstanie tegoż forum pomoże nam na sprawne rozwiązywanie problemów.
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.beybladefans.pun.pl www.bigs.pun.pl www.extreamsquad.pun.pl www.pokemon-pbf-game.pun.pl www.ntsdsite.pun.pl